Otteluohjelmat ja tulokset

TULOKSET 2019!

Naiset

  1. Hämeen hitaimmat 🥇
  2. Hankasalmen hyökkäys 🥈
  3. Veljet ja Helena 🥉
  4. Elo
  5. Salen lento
  6. Siiderihait
  7. Hurmaavat kimalaiset
  8. Team Vakina
  9. Team Toleranssi
  10. Hillittömät kurvit
  11. NaMut
  12. 3T-Naiset

Miehet

  1. Pyhis 🥇
  2. Jäätävä Käsi 🥈
  3. 3T Miehet 🥉
  4. Hama
  5. Goldmembers
  6. Suosonnit
  7. Amatöörit
  8. Team Pehmeellä yli
  9. PanitkosNaitkos
  10. Team HäHä
  11. JyrPa
  12. Tsemppi B-pojat
  13. Mikkelin kittaajat
  14. SVC Nothingham
  15. Pahaiset Viskojat
  16. Team Keskiketterät
  17. Märät Mirvat
  18. Jäätävät Jämät
  19. FC Lalli

Business

  1. JuoPa 🥇
  2. Buster 🥈
  3. Saranasormet 🥉
  4. Sivuseikka
  5. Miron Kerhotalo
  6. Kivenlahden Kireet
  7. Kuminallit 🎽 (paras asu)
  8. Harrin Haaremi
  9. Mestarikirvesmiehet
  10. Kollit
  11. Varkauden kuntoliikunta
  12. SVBC Väkisin hiihtäjät
  13. Piukeat Pirkot
  14. Karvaiset
  15. Ruskon VPK
  16. Etelän Vetelät
  17. On the Rocks
  18. Tuliniemen turistit
  19. Pro Bantsu 1990
  20. ExtremeRunilaiset
  21. Rutun Vinkkaajat

SEkasarja

  1. Avengers 🥇
  2. Munanväännös 🥈
  3. TaLePa 🥉
  4. Jallupöllöt
  5. Tantara
  6. Sorvankylän kyntäjät
  7. HuVituttaa
  8. NurpeenTussijat
  9. Suosilmät
  10. Team Balls Out
  11. Het Clubi
  12. Team Niilo
  13. Pelkkää Lovee
  14. Viimeiset Sulttaanit
  15. Pallokalat
  16. Smägä ja Universumin valloittajat
  17. Team Jekku
  18. Ilkka-Kyllikki ja Keitetyt kasvikset
  19. SuoMu
  20. Team Vaahtera
  21. Turvenuijat
  22. Eepen Kingit
  23. Haippirinki
  24. Winner is coming
  25. Moision Hurjat
  26. Volley team Vattu
  27. Varpun Vaskitsat
  28. HakunilaPatriots
  29. Suospurgut

TULOKSET 2018

Naiset

  1. Goldengirls 🥇
  2. Veljet 🥈
  3. Siiderihait 🥉
  4. Hurmaavat Kimalaiset
  5. Kurvit

Miehet

  1. Eräjormat 🥇
  2. Nottingham 🥈
  3. Jäätävä Käsi 🥉
  4. Pyhis
  5. Team HäHä
  6. Hama
  7. Mikkelin Kittaajat
  8. Bordello Volley
  9. PanitkosNaitkos
  10. Suosonnit
  11. Keskiketterät
  12. Pahaiset Viskojat
  13. Märät Mirvat
  14. Jyrpa

Business

  1. Buster 🥇
  2. JuoPa 🥈
  3. Sivuseikka 🥉
  4. Kollit
  5. Mestarikirvesmiehet
  6. Kuminalli
  7. Ku-Li
  8. Tuliniemen Turistit
  9. Ruskon VPK
  10. Langenneet
  11. Karvaiset
  12. On The Rocks Helsinki
  13. Swamp Punk
  14. Harrin Haaremi
  15. Bantsu
  16. Jekku Team
  17. SVBC Väkisinhiihtäjät 🎽 (paras asu)
  18. Etelän Vetelät

SEkasarja

  1. Suosilmät 🥇
  2. Tantara 🥈
  3. Saranasormet 🥉
  4. Hapa
  5. Nurpeen Tussijat
  6. Het Klubi
  7. Tiim Jekku
  8. Sorvankylän Kyntäjät
  9. PUS-Volley
  10. Suokuokat
  11. Swämppääjät
  12. Pallokalat
  13. Moision Hurjat
  14. Hakunila Patriots

TULOKSET 2017

Miehet

  1. Pyhis 🥇
  2. Hama🥈
  3. Eräjormat 🥉
  4. Mikkelin Kittaajat
  5. Buster
  6. Team Hähä
  7. Kantaja United
  8. Tean Keskiketterä
  9. SVC Nothingham
  10. PanitkosNaitkos
  11. Suosonnit
  12. HC Lepakot
  13. Pahaiset viskojat
  14. Jyrpa
  15. Team Balls Out
  16. Team Pehmeellä yli
  17. Juopa
  18. Karvaiset
  19. Märät Mirvat
  20. Hakunila Patriots

SEKASARJA

  1. Lahden seudun Pilu- ja Puliveivarit 🥇
  2. Suosilmät 🥈
  3. Saranasormet 🥉
  4. Het Klubi 1
  5. Hapa
  6. Sipa
  7. Veljet
  8. Tiim Jekku
  9. Sorvankylän kyntäjät
  10. Kivat Majavat
  11. Kanki
  12. Hillittömät Kurvit
  13. Mänttä Jehu

BUSINESS

  1. Team Kuminallit 🥇
  2. Kollit 🥈
  3. Varkauden kuntoliikunta 🥉
  4. Buster
  5. Etelän Vetelät
  6. Sivuseikka 🎽 (paras asu)
  7. Ruskon VPK
  8. Kurvi
  9. Tuliniemen Turistit
  10. Olan takaa -pelastus
  11. On The Rocks Helsinki
  12. Harrin Haaremi
  13. LK Gang

TULOKSET 2016

NAISET KILPA

  1. Tikrut 🥇
  2. Veljet 🥈
  3. Team Maukas 🥉
  4. Victorius Secret
  5. Häjyt Likat
  6. Häjyt Akat

Naiset harraste

  1. Prima Ballerina 🥇
  2. Yltiopainen Oravia 🥈
  3. Hillittömät kurvit 🥉
  4. Hemaisevat hillat

Miehet harraste

  1. PyhisGäng 🥇
  2. PanitkosNaitkos 🥈
  3. Haimoon Pallo 🥉
  4. PerPo
  5. HC Lepakot
  6. Buster
  7. JuoPa
  8. Team HäHä
  9. Mikkelin Kittaajat
  10. Spetsnaz
  11. JyrPa
  12. Suosonnit
  13. Pusulan Pojjaat
  14. Team Tenut
  15. Kantola United
  16. Märät Mirvat
  17. Pahaiset Viskojat
  18. Team Balls Out
  19. OHI 2.0
  20. Kojamoveljet
  21. Karvaiset
  22. Tuliniemen Turistit

Business

  1. Kollit 🥇
  2. Varkauden Kuntoliikunta 🥈
  3. Nottingham 🥉
  4. Buster
  5. Kuminallit
  6. Sivuseikka
  7. Ruskon VPK
  8. Sisukkaat
  9. Motoparkin Yhärit
  10. Otros Cenegal
  11. Eteleän Vetelät
  12. On the Rocks Helsinki
  13. Harrin Haaremi
  14. Väkisin Hiihtäjät
  15. Jekku Team

SEkasarja

  1. Hemohessut 🥇
  2. Suosussut 🥈
  3. Team Jekku 🥉
  4. Suopurjot
  5. Sorvankylän Kyntäjät
  6. SIPA
  7. Hetklupi2
  8. Team Kura
  9. HET1
  10. Mänttän Jehut
  11. Allin alligaattorit

Vanhemmat tulokset päivitetään myöhemmin