fbpx

Joukkueet 2021

Ilmoittautuneet tähän mennessä:

0
Mukaan mahtuu tällä hetkellä 120 ensimmäiseksi ilmoittautunutta joukkuetta!

Naiset

  1. Team VaKiNa
  2. Hurmaavat Kimalaiset
  3. Hillittömät Kurvit
  4. Hankasalmen Hyökkäys
  5. NaMut
  6. Siiderihait
  7. Pasin Enkelit
  8. LKY
  9. TurveMuijat
  10. Hämeen Hitaimmat
  11. MEIE

Naiset kilpa

  1. Veljet ja RIP Helena
  2. Hesan Helmet

Miehet

  1. Suosonnit
  2. Mikkelin Kittaajat
  3. Pyhis
  4. PanitkosNaitkos
  5. SVC Nothingham
  6. Satapojat
  7. Kojamoveljet
  8. Jäätävät Jämät
  9. JyrPa
  10. Märät Mirvat
  11. Team HäHä
  12. Jäätävä Käsi
  13. Mieswoimistelijat
  14. Tsemppi-B-pojat
  15. Mikko Laitisen joukkue
  16. Kuusikon höntsääjät
  17. HaMa
  18. Otavan Pyrkimys
  19. Rasvatut kartaanit
  20. Käpälämäki
  21. Kansiksen Isku
  22. Teeriperän Pallo
  23. Haki
  24. Pallon Mäiskijät
  25. MEIE
  26. Kantala United
  27. SuoWelhot

Miehet kilpa

  1. Amatöörit
  2. Timanttiliiga

Business

  1. On The Rocks
  2. Saranasormet
  3. Kollit
  4. Buster
  5. Kuminallit
  6. SVBC Väkisinhiihtäjät
  7. Miron Kerhotalo
  8. Tuliniemen Turistit
  9. Karvaiset
  10. Etelän Vetelät
  11. Pro Bantsu 1990
  12. Rutun Vinkkaajat
  13. Varkauden Kuntoliikunta
  14. ExtremeRunilaiset
  15. Harrin Haaremi
  16. Mestarikirvesmiehet
  17. Juopa
  18. Team pehmeellä yli
  19. INLK-volley
  20. TuheroSirpat
  21. Hakunila Patriots
  22. Sivuseikka
  23. Ruskon vpk
  24. Kypsät kympit
  25. Neverfit Rotat
  26. Schörödinfeger Volley

Sekasarja

  1. Eepeen Kingit
  2. Haippirinki
  3. Team Niilo
  4. HuVituttaa
  5. Moision Hurjat
  6. Ilkka Kyllikki ja keitetyt kasvikset
  7. Suospurgut
  8. Jallupöllöt
  9. Kamala Hukka
  10. Finaaliin Asti
  11. Team Jekku
  12. Pallokalat
  13. Volley Team Vattu
  14. SuomU
  15. Mutamankelit
  16. Sorvankylän Kyntäjät
  17. Munan Viännös
  18. Kihtisormet
  19. Takkutukat
  20. Suosilmät
  21. Kukkia ja Mehiläisiä
  22. Smägä ja Universumin Valloittajat
  23. HET klupi
  24. Saturday Fight Fever
  25. Turvepurot
  26. Pastori Piekkasen Taivaalliset Joukot
  27. Nurpeen Tussijat
  28. SwämpSquad
  29. Team Balls Out
  30. Tantara
  31. Lyhdyn Lyhytaikaisurheilijat
  32. Huikeen hyvä joukkue
  33. Bålandskål
  34. Ei mistään kotoisin
  35. Zamoojat
  36. MEIE
  37. Mutatassut
  38. Team kuivat ja nasevat
  39. Team Millenium alaikäbän