Joukkueet 2020

Ilmoittautuneet tähän mennessä:

0
Mukaan mahtuu tällä hetkellä 100 ensimmäiseksi ilmoittautunutta joukkuetta!

Naiset

  1. Team VaKiNa
  2. Hurmaavat Kimalaiset
  3. Hillittömät Kurvit
  4. Hankasalmen Hyökkäys
  5. NaMut
  6. Siiderihait
  7. Pasin Enkelit
  8. LKY
  9. TurveMuijat
  10. Puumat
  11. Hämeen Hitaimmat

Naiset kilpa

  1. Veljet ja RIP Helena

Miehet

  1. Suosonnit
  2. Mikkelin Kittaajat
  3. Pyhis
  4. PanitkosNaitkos
  5. SVC Nothingham
  6. Satapojat
  7. Team Keskiketterät
  8. Kojamoveljet
  9. Jäätävät Jämät
  10. JyrPa
  11. Märät Mirvat
  12. Team HäHä
  13. Jäätävä Käsi
  14. Mieswoimistelijat
  15. Tsemppi-B-pojat
  16. Mikko Laitisen joukkue
  17. Kuusikon höntsääjät
  18. HaMa
  19. Otavan Pyrkimys
  20. Rasvatut kartaanit
  21. Käpälämäki
  22. Team Mjv
  23. Fc KoSSu
  24. Kansiksen Isku
  25. Teeriperän Pallo
  26. Suojussit
  27. Haki

Miehet kilpa

  1. Amatöörit

Business

  1. On The Rocks
  2. Saranasormet
  3. Kollit
  4. Buster
  5. Kuminallit
  6. SVBC Väkisinhiihtäjät
  7. Miron Kerhotalo
  8. Tuliniemen Turistit
  9. Karvaiset
  10. Etelän Vetelät
  11. Pro Bantsu 1990
  12. Rutun Vinkkaajat
  13. Varkauden Kuntoliikunta
  14. ExtremeRunilaiset
  15. Harrin Haaremi
  16. Mestarikirvesmiehet
  17. Juopa
  18. Team pehmeellä yli
  19. INLK-volley
  20. TuheroSirpat
  21. Hakunila Patriots

Sekasarja

  1. Eepeen Kingit
  2. Haippirinki
  3. Team Niilo
  4. HuVituttaa
  5. Moision Hurjat
  6. Pelkkää Lovee
  7. Ilkka Kyllikki ja keitetyt kasvikset
  8. Suospurgut
  9. Jallupöllöt
  10. Kamala Hukka
  11. Finaaliin Asti
  12. Team Jekku
  13. Pallokalat
  14. Volley Team Vattu
  15. SuomU
  16. Team Vaahtera
  17. Sorvankylän Kyntäjät
  18. Munan Viännös
  19. Kihtisormet
  20. Takkutukat
  21. Suosilmät
  22. Kukkia ja Mehiläisiä
  23. Smägä ja Universumin Valloittajat
  24. HET klupi
  25. Saturday Fight Fever
  26. Schörödinfeger Volley
  27. Turvepurot
  28. Suokaa anteeks
  29. Pastori Piekkasen Taivaalliset Joukot
  30. Tosissaan ottajat
  31. Nurpeen Tussijat
  32. SwämpSquad
  33. Team Balls Out
  34. Tantara
  35. Lyhdyn Lyhytaikaisurheilijat
  36. Huikeen hyvä joukkue
  37. Suokuokat ja Jussi
  38. Bålandskål
  39. Ei mistään kotoisin